Hyundai готує до випуску два електромобілі: що про них відомо

Корейська компанія Hyundai готує до випуску пікапи Ioniq T10 та Ioniq T7. Перша модель вийде у 2025 році.

Як стало відомо, електричний пікап Hyundai може називатися Ioniq T10, на що натякає нещодавня заявка на товарний знак, подана в Австралії. Товарний знак, зареєстрований 27 грудня 2023 року, охоплює широкий спектр автомобільних застосувань, включаючи “автомобілі”, “електромобілі” та “запчастини та аксесуари для автомобілів”. “10” означає, що він позиціонуватиметься, принаймні за розміром, на вершині лінійки електромобілів бренду, розташовуючись над майбутнім Ioniq 7, версією Kia EV9 від Hyundai.

Хоча заявку на товарний знак було подано в Австралії, цей ринок не буде основним для електромобіля. Очікується, що пікап також буде доступний на ринку Північної Америки.

Очікується, що він використовуватиме ті ж механічні компоненти, що й інші електромобілі Hyundai, включаючи електродвигуни та акумуляторну батарею.

Hyundai також працює над другим електричним пікапам, подавши окрему заявку на товарний знак ім’я Ioniq T7. Ця модель може бути меншою, ніж Ioniq T10, і, можливо, за розміром схожа на Santa Cruz.

Раніше було представлено Hyundai Casper EV – сучасний електромобіль за 20 000 євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!