Huawei заснувала нову компанію, яка займається електромобілями

Тепер компанія працює над створенням потужностей, пов’язаних з електромобілями, і займається дослідженнями і розробками, щоб запропонувати нові технології на ринку.

Компанія Huawei заснувала нову науково-дослідну фірму Huawei Digital Energy Technology Co Ltd, яка буде займатися дослідженнями та розробкою нових технологій, що стосуються електромобілів і пов’язаних з ними об’єктів.

Huawei Digital Energy Technology Co Ltd буде працювати над організацією досліджень і розробок в області нових енергетичних технологій, систем рекуперації енергії, систем електромеханічного зв’язку, нових акумуляторних батарей і так далі. Ця фірма на 100% контролюється Huawei Technologies і має статутний капітал приблизно в півмільярда доларів.

Компанія заснувала цю фірму, щоб зосередитися на досягненні вуглецевої нейтральності. Для тих, хто не знає, різні великі технологічні компанії працюють над скороченням викидів вуглецю з екологічних причин, оскільки світ стає більш чутливим до впливу вуглецевих слідів великих компаній. Крім того, нещодавно створена компанія також є ще одним кроком в плані компанії по розширенню на автомобільному ринку.

Huawei випускає різне обладнання та програмне забезпечення для інших виробників автомобілів і споживачів. Тепер компанія працює над створенням потужностей, пов’язаних з електромобілями, і займається дослідженнями та розробками, щоб запропонувати нові технології на ринку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело ithome.com

Коментарі
Завантаження...