Huawei випустить свій перший електрокар вже у 2021 році

В той час як Apple тільки планує випустити свій електромобіль через кілька років, схоже, що інший технологічний гігант хоче зануритися в ринок електрокарів вже цього року. Посилаючись на чотири джерела, знайомих з цим питанням, Reuters стверджує, що Huawei хоче представити електричну модель під своїм власним брендом вже у 2021 році.

Щоб реалізувати намір, Huawei об’єднується з Changan Automobile, державним виробником автівок у Китаї, щоб використовувати їх автозаводи для збірки електрокарів. Незабаром після публікації статті Reuters акції Chongqing Changan Automobile виросли на 8%. Вважається, що ключову роль при партнерстві буде грати керівник Huawei Річард Ю.

Зазначається, що майбутні моделі розробляються для масового ринку, а це означає, що їх стартові ціни повинні бути доступними. Компанія зараз активно розробляє першу модель та контактує з постачальниками, щоб знайти усі необхідні компоненти.

Huawei також веде переговори з BluePark New Energy Technology групи BAIC, але компанія відмовилася коментувати перспективи виробництва електромобілів для технологічного гіганта. Дехто каже, що Huawei хоче відібрати шматок зростального ринку електромобілів за допомогою китайських постачальників, що є прямим наслідком проблем, які компанія відчувала в США останні два роки.

Санкції негативно вплинули на доступ до необхідних ланцюжків постачання, спонукавши Huawei розширити свій кругозір та запустити власний електромобіль за допомогою вітчизняних партнерів. Неясно, чи будуть електромобілі розроблятися Huawei з нуля або компанія буде використовувати наявні електрокари або платформи.

Варто зазначити, що створення автомобіля з нуля – будь то з двигуном внутрішнього згоряння або електричною трансмісією – вимагає багатьох років роботи. Якщо вихід на ринок дійсно призначений на кінець цього року, як стверджує Reuters, це буде означати, що робота по розробці електромобіля Huawei почалася багато років тому та трималася у таємниці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело evglobe.com

Коментарі
Завантаження...