Huawei випустила автомобіль, але під чужим брендом

Автомобіль побудований на базі моделі Seres SF5, але компанія планує співпрацювати й з іншими автовиробниками.

Китайський технологічний гігант Huawei впевнено рухається в напрямку випуску власного автомобіля. Раніше в цьому році з’явилася інформація, що компанія підшукує партнера для виходу на автомобільний ринок, а тепер стало відомо про першу модель китайського виробника електроніки.

Як повідомляється, Huawei почала співпрацювати з китайською компанією Seres, яка належить автоконцерну Sokon Industry Group. Два роки тому ця компанія запустила у виробництво кросовер Seres SF5, що надійшов у продаж тільки в серпні минулого року. На базі цієї моделі Huawei випустила свій перший автомобіль Smart Selection SF5, який вже з’явився в продажу на майданчику Vmall, а також в обраних магазинах виробника.

Huawei попрацювала над електронним обладнанням автомобіля. Замість медіасистеми на платформі Ali OS 2.0 в ньому встановлена ​​система Huawei HiCar з вертикальним планшетом, але трохи меншого розміру. У нижній частині пристрою розташовуються сенсорні кнопки управління клімат-контролем. Крім того, автомобіль оснащений аудіосистемою Huawei Sound, що складається з одинадцяти динаміків.

Китайський виробник також брав участь в розробці електромоторів, а один з модулів отримав назву Huawei DriveOne. Повнопривідний Smart Selection SF5 є гібридом, тому у нього також є бензиновий турбомотор 1.5, який використовується в якості генератора, заряджаючи акумуляторну батарею. Два електродвигуни мають сумарну потужність 551 к.с. Виробником заявлена ​​і одномоторна версія з однією провідною віссю.

Вартість Huawei Smart Selection SF5 з повним приводом складає 38 тис. доларів, з заднім приводом – 33 тис. доларів. Huawei планує співпрацювати й з іншими автовиробниками для випуску спільних моделей автомобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...