Huawei та JAC готують преміальний мінівен під брендом Aito

Huawei та JAC планують випустити новий мінівен під брендом Aito вартістю 1 млн юанів або близько 140 тис. доларів, про що повідомив аналітик TF Securities Мінґ-Чі Куо з посиланням на власних інформаторів.

Масове виробництво мінівена очікується у другому кварталі 2024 року, при цьому Huawei та JAC розраховують продати до кінця наступного року близько 50 000 автомобілів.

Це сходиться з квітневими чутками про те, що Huawei та JAC випустять розкішні електромобілі на суму від 800 000 до 1 мільйона юанів, при цьому вони отримають різні апаратні та програмні рішення Huawei.

Один з менеджерів JAC, який побажав зберегти анонімність, підтвердив, що завод китайського виробника використовуватиметься двома компаніями для створення нового бренду класу люкс, який стане частиною лінійки JAC.

Чутки про те, що JAC та Huawei займаються створенням автомобіля витають з грудня 2019 року, коли дві компанії підписали угоду про співпрацю щодо платформи модульного центру обробки даних, розумного водіння та хмарних сервісів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carnewschina.com