Huawei розробляє нові електрокари спільно з Chery та JAC

Китайський IT-гігант Huawei поділився деякими подробицями про майбутнє автомобільного підрозділу Aito, який активно співпрацює з компанією Chongqing Sokon.

Нагадаємо, що зараз модельний ряд Aito складається з середньорозмірного M5, що фактично представляє собою перелицьований Seres SF5 і флагманського M7, розробленого зусиллями Huawei і Sokon із застосуванням технологій останнього.

Цікаво, що в автомобільному середовищі Huawei відомий насамперед як постачальник програмного забезпечення. Наприклад, марка ArcFox, яка належить державній корпорації BAIC, встановлює на свої електрокари операційну систему Huawei Harmony OS.

Тепер же стало відомо, що до партнерів Huawei приєднаються JAC і Chery. З JAC IT-гігант зараз веде розробку однієї новинки, з Chery планується спроектувати відразу дві машини. Однак про тип силової установки та види кузова інформації поки що немає. Втім, основним партнером все ж таки залишиться Chongqing Sokon, і про якесь припинення співпраці не йдеться. Цілком імовірно, що JAC та Chery допоможуть Huawei розробити бюджетні електрокари, а можливо і поділяться своїми технологіями.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com