Honda знімає з виробництва компактний електромобіль

Електромобіль японсько компанії Honda – Honda e незабаром знімуть з виробництва. Про це заявила керівниця британського представництва Honda Ребекка Адамсон у коментарі виданню Autocar.

Як стало відомо, Honda робитиме ставку на електричні кросовери, адже вони користуються великим попитом. Водночас компактних міських електрокарів у лінійці марки не буде.

У компанії зазначають, що електромобіль Honda e з моменту дебюту в 2019 році так і не став популярним на ринку. Оригінальну модель у ретростилі створювали насамперед для Європи, проте там найкращим результатом стали 4000 проданих електроавто у 2020 році.

На думку експертів, електрокар від Honda виявився занадто дорогим. Так, модель коштує від 39 900 євро і здатна проїхати лише 222 км без підзарядки.

Honda e побудований на новітній платформі й розташовується в лінійці японського виробника трохи нижче від Honda Jazz. Габаритна довжина кузова електрокара Urban EV складає менше 4 метрів, з відстанню між осями 2500 мм. Електродвигун MCF5 розвиває потужність 136 або 154 к. с. і 315 Нм.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!