Honda випустила модель з автопілотом 3-го рівня

Минулого року японська компанія пообіцяла, що стане першим автовиробником у світі, який почне масово виробляти автомобілі з безпілотним управлінням 3-го рівня. Honda сказала – Honda зробила: автовиробник вже встиг продати сотню нових седанів Legend, які мають функцію автономного водіння під назвою Sensing Elite.

Цікаво, що дана особливість дозволяє автомобілям брати на себе процес водіння й повною навігації на завантажених шосе. На жаль, доступні нові Honda Legend виключно на території Японії. Модель доступна в рамках строго обмеженого випуску за ціною 11 мільйонів ієн, що становить 103 000 доларів США.

Варто зазначити, що в ті моменти, коли автомобіль буде знаходитися під контролем системи автопілота в умовах інтенсивного руху, то можна буде розслабитися й, наприклад, без будь-яких побоювань подивитися будь фільм, серіал або ТВ-шоу на екрані навігації. Виробники технології наполягають на тому, що це може допомогти “полегшити” стрес або втому, які виникають при переміщенні по пробці. Опція так званого «автопілота 3-го рівня” дозволяє управляти прискоренням, гальмуванням й кермовим управлінням в певних умовах.

Представники компанії Honda підкреслюють, що водіям все одно потрібно бути готовими для того, щоб в разі необхідності взяти на себе керування. Приємно і те, що сам автомобіль може попередити вас про те, що відбувається на дорозі. За допомогою вібрації ременя безпеки “розумна” автівка попередить про небезпеку. Якщо ж ви після цього сигналу водій ніяк не відреагує, “система знайде і використовує безліч інших попереджень, щоб підказати вам та іншим учасникам дорожнього руху, що знаходяться поблизу, про те, що щось може поти не так”.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело hl.co.uk

Коментарі
Завантаження...