Honda Pilot наступного покоління отримає гібридну версію

Четверта генерація популярного позашляховика поки залишиться з традиційними ДВЗ, але на додаток отримає бензин-електричний варіант

Японська компанія Honda цілком може створити гібридну версію позашляховика Pilot наступного покоління. Як запевняє topelectricsuv.com, при цьому машина збереже класичні варіанти з бензиновими агрегатами.

Honda Pilot став вельми популярним автомобілем, особливо в Північній Америці. Великі позашляхові можливості, відносний комфорт, непогані характеристики і двохмільйонні продажі по всьому світу визначили модель як ідеальний пригодницький транспортний засіб.

Проте, електрифікація, що йде широким кроком по всій планеті, не залишає жодних шансів таким брутальним машинам. Але, судячи з усього, в Honda мають намір злегка продовжити життя своїй популярній моделі, тому майбутнє четверте покоління багато в чому збереже потужні традиційні силові агрегати, правда з нюансом. Річ у тому, що швидше за все модель все-таки отримає батарейну версію. У цьому впевнені західні журналісти, які вже кілька разів ловили в об’єктиви новий Pilot на випробуваннях.

При цьому, частина технічної документації вже потрапляла у відкритий доступ. Якщо вірити цим даним, то гібридна система буде мати якусь унікальну технологію, і сильно відрізнятися від нині існуючих.

А ось для флагманських спортивних моделей повна електрифікація неминуча. Як стало відомо дещо раніше, знаменита Honda NSX наступної генерації абсолютно точно дебютує без двигуна внутрішнього згоряння. Причому заділ для такої модифікації був створений ще в 2017 році, коли з’явився гоночний варіант Acura 4-Motor EV Concept, який брав участь у знаменитій гонці Пайкс-Пік.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело topelectricsuv.com