Honda готує водневу технологію для своїх серійних автомобілів

Японська марка Honda відстає в області повної електрифікації свого модельного ряду, хоча не відмовляється від екологічніших технологій. Недавній експеримент із найменшою моделлю фірми не виправдав очікування, і зараз компанія зосереджує свої зусилля на позашляховиках, запуску нового Honda e:Ny1 та розробці повністю електричної моделі, яку представлять пізніше.

На відміну від інших японських брендів, Honda виявляє більший інтерес до технології водневих паливних елементів, бачачи в ній більший потенціал, ніж електромобілі. Компанія обіцяє запропонувати варіант нового покоління Honda CR-V із водневим паливним елементом у 2024 році, який також з’явиться на японському ринку наступного року. Ця технологія розробляється разом із General Motors.

Honda вже представила свої перші напрацювання у галузі нового водневого паливного елемента на початку року. Це компактна система, яку можна використовувати не лише у легкових автомобілях, а й у комерційних транспортних засобах. Зараз компанія спільно з Isuzu проводить випробування технології, які продовжаться до березня 2024 року. Щоправда, у виробництво водневі автомобілі підуть не раніше 2027 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com