Great Wall виводить на ринок новий гібридний кросовер WEY Mocha DHT-PHEV (фото)

Китайський автомобільний концерн Great Wall розповів про старт продажів нового кросовера WEY Mocha DHT-PHEV. Купити автомобіль можна буде вже від цієї п’ятниці, 14 січня.

В основі новинки лежить платформа L.E.M.O.N, яка використовується в кросовері Haval Jolion. У передній бампер успішно вбудовані звужені фари. Габарити та місткість кросовера вражають – при довжині 4 875 мм колісна база досягає 2 915 мм.

Рушійною силою авто є гібридна силова установка, яка заснована на 1,5-літровому турбомоторі. Віддача установки становить 156 кінських сил. З нею новинка показала чудову динаміку – з місця до «сотні» вона може розігнатися лише за 4,8 секунди, а на кожні 100 кілометрів шляху потрібно лише 5,5 літра бензину.

Ще одна цікава особливість цього гібрида – запас ходу виключно на електричній тязі становить 204 км – таким показником можуть похизуватися далеко не всі сучасні автомобілі.

На жаль, про вартість та склад комплектацій авто поки що нічого не сказали – інформацію можуть оприлюднити напередодні продажів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!