GMC таки випустить електричну версію пікапа Sierra

Компанія GMC підтвердила інформацію про випуск ще однієї електричної моделі — пікапа GMC Sierra. Інформації про автомобіль поки не так вже й багато, зокрема немає даних про вихід моделі на ринок.

Варто відзначити, що поки керівництво марки не впевнене в тому, що це буде саме електрична версія Sierra – є ймовірність, що автомобіль буде схожий на Sierra по своїх габаритах і можливостях.

Що стосується електричного Hummer EV, то повідомляється, що Sierra стане більш доступною моделлю, і не буде перетинатися зі старшим автомобілем.

Зокрема, основним призначенням електричного пікапа Sierra стане перевезення великого обсягу різноманітних вантажів. Не виключено, що новинка буде мати спільні з Hummer EV компоненти та навіть збиратися на одному заводі в штаті Мічиган.

Разом з тим керівництво компанії особливо підкреслило, що, попри дві повністю електричні моделі, не стане повністю переходити на виробництво екологічно чистих автомобілів — версії з двигунами внутрішнього згоряння продовжать збиратися на заводах марки.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co