GM запустить хмарний картографічний сервіс для 1 млн своїх автомобілів

Американська автомобілебудівна корпорація General Motors запустить новий картографічний сервіс для майже 1 млн власних автомобілів. Послуга під назвою Maps Plus буде функціонувати на основі сервісу Mapbox, постачальника онлайн-карт для вебсайтів і додатків.

Згідно з наявними даними, Maps Plus отримає інтеграцію з іншими популярними програмами, такими як стрімінгові музичні сервіси типу Spotify або голосові помічники на зразок Amazon Alexa. За рахунок цієї інтеграції сумісні програми відображаються у вигляді віджетів прямо поверх карти, завдяки чому користувачам буде зручно взаємодіяти з ними. Крім того, при виборі кінцевої точки маршруту слідування сервіс повідомить водія про необхідність обмежити швидкість руху або ж про те, що в дорозі доведеться зробити дозаправку.

«Maps Plus розроблений для власників транспортних засобів, які не придбали опцію автомобільної навігації, коли купували свій автомобіль», – сказав Тім Беббіт (Tim Babbitt), директор з цифрових технологій в GM.

Він також зазначив, що «значний відсоток» людей отримують навігацію відразу, але існують пакети послуг, в які вона не входить.

Новий картографічний сервіс буде доступний власникам деяких моделей Chevrolet, Buick, GMC і Cadillac 2018 року випуску і пізніших версій. Карти Maps Plus стануть доступні до кінця цього року і увійдуть в підписку GM OnStar Connected Services, вартість якої починається від $14,99 в місяць. У компанії уточнили, що новий сервіс покликаний «заповнити прогалину серед клієнтів, у яких зараз немає вбудованої навігаційної системи».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com

Коментарі
Завантаження...