GM випустить лінійку спортивних електромобілів Corvette

Автомобіль з’явиться не раніше 2025 року.

Концерн General Motors прийняв рішення перетворити Chevrolet Corvette в окремий суббренд, випустивши під цим ім’ям лінійку спортивних електромобілів, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на анонімні джерела в керівництві компанії.

Першою моделлю бренду Corvette стане електричний кросовер. У цієї машини буде підкреслено спортивний характер і відповідні динамічні характеристики. Правда, з’явиться вона тільки в 2025 році, а може і пізніше. В цілому, за словами джерел, розширити модельну гамму Corvette в GM подумували останні 20 років, проте остаточне рішення прийнято тільки зараз.

План GM виглядає відповіддю на рішення керівництва Ford випустити свій електричний кросовер під ім’ям Mustang Mach E, вивівши таким чином ім’я Mustang в окремий суббренд. Цікаво, що спочатку Ford просто готував електричний кросовер, а рішення зробити його схожим на спорткар Mustang було прийнято вже після того, як керівництво побачило перший прототип, зовнішність якого там порахували зайво безликою.

Іншим прикладом подібної політики можна вважати електричний пікап Hummer. В GM також спочатку розробляли просто електричний пікап, і лише в останній момент було вирішено надати йому стилістичну схожість з легендарними армійськими джипами.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело bnnbloomberg.ca