GM представив електрофургон і новий бренд BrightDrop

Виставка споживчої електроніки CES в цьому році проходить у віртуальному режимі, що не завадило концерну General Motors презентувати навіть не окремий електромобіль, а цілий новий бренд, який називається BrightDrop. Під такою назвою вже в цьому році почнеться випуск комерційної техніки, в першу чергу оригінального електричного фургона EV600.

Машина побудована на новій платформі і використовує акумулятори Ultium, які GM має намір робити спільно з LG. Технічні подробиці про фургон поки досить мізерні, але ми припускаємо, що як мінімум в чомусь його архітектура повинна бути близька до електричного пікапа Hummer.

Отже, мова йде про повнопривідний, повністю електричний розвізний фургон з вантажним відсіком об’ємом 17 кубічних метрів. Виробник обіцяє запас ходу в 402 кілометри на одному заряді. Ємність тягової батареї не уточнюється, відомо лише число модулів акумуляторів Ultium, і їх 20. Якщо наші підрахунки ємності батареї Hummer вірні і знаючи, що там 24 таких модулі, то можна припустити, що в EV600 загальна ємність досягає 167 кіловат-годин, так що запас ходу в 400 з гаком кілометрів навіть для навантаженого фургона виглядає цілком реалістичним.

Що стосується можливостей зарядки, то EV600 готовий приймати відносно скромний по потужності постійний струм в 120 кіловатів. За годину це забезпечить заряд на 274 кілометри шляху.

Першим клієнтом, який отримає фургони вже в цьому році, стане сервіс FedEx Express. З 2022 року машину зможуть замовити і інші компанії.

Крім EV600, BrightDrop буде також випускати щось на ім’я EP1. По суті це щось на зразок рохлі з електроприводом, що дозволяє переміщати вантажі об’ємом до 0,65 кубічних метрів зі швидкістю близько п’яти кілометрів на годину. Цей пристрій також вийде на ринок в 2021 році.

Нагадаємо, що представивши EV600, керівництво GM фактично виконало власну обіцянку вивести електричний фургон на ринок раніше, ніж Tesla.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co