GM і SAIC представили мініатюрний електрокар KiWi EV

SAIC-GM-Wuling повернув на ринок мініатюрний автомобільчик від Baojun, який не був популярним.

Спільне підприємство американського GM і китайської корпорації SAIC випустило на ринок новий мініатюрний електромобіль Kiwi EV під підконтрольним брендом Baojun. Ще в серпні цього року компанія відкрила передзамовлення на модель, після чого отримала більше ніж 3 тисяч заявок.

Цікаво, що цей автомобіль вже був присутній на ринку під ім’ям Baojun E300. Вперше він був виведений на ринок в травні 2020-го. Однак до середини цього року було продано близько 11 тисяч екземплярів, що стало повним провалом, особливо на тлі родинного Wuling Hongguang Mini EV, який розходиться десятками тисяч примірників, легко обганяючи Tesla Model 3.

Проте E300 було вирішено перезапустити як Kiwi EV. Тепер його позиціюють як преміальний мініатюрний електромобіль. В першу чергу це відбилося на ціні. Вона фактично вдвічі вища, ніж у Hongguang Mini EV. Початкова версія коштує близько 69800 юанів, а топову комплектацію пропонують за 78800 юанів.

Технічні характеристики, як і слід преміальній моделі, вищі, ніж у Wuling. Електричний двигун виробництва компанії Liuzhou AAM розвиває 54 кінських сили і 150 Нм моменту. Батарея ємністю 31,9 кВт*год дозволяє малятку проїжджати до 305 кілометрів за методикою NEDC.

Вже незабаром новинку отримають свої перші власники. Представництво компанії адресує Kiwi EV молодим покупцям, які хочуть собі модний електромобіль.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...