GM готується до випуску свого найдоступнішого електромобіля

Спочатку планувалося запустити виробництво Chevrolet Equinox EV до кінця року, але, як повідомив автовиробник, перший в історії електричний Equinox почне сходити з конвеєра у першому кварталі 2024 року. Як і Blazer EV, менший кросовер з нульовим рівнем викидів вироблятиметься на заводі в Рамосі в Аріспе.

Компактний кросовер Chevrolet Equinox EV 2024 модельного року стане найдоступнішим GM BEV у США після того, як вичерпаються запаси Bolt EV та Bolt EUV. Стартова ціна Equinox EV, виробленого в Мексиці для Сполучених Штатів, у версії 1LT складає 34 995 доларів.

Згідно з даними Chevrolet, 1LT з’явиться у продажу в середині 2024 року. На початку року буде доступний лише варіант 2RS за рекомендованою роздрібною ціною 48 995 доларів без урахування податків та додаткових опцій.

Решта лінійки, яка також має з’явитися до середини 2024 року, включає моделі 2LT, 3LT та 3RS. За оцінками GM, запас ходу передньопривідних версій становитиме до 513 км. Передній електромотор видає 213 к.с. і 320 Нм, тоді як установка eAWD розрахована на 288 к.с. та 470 Нм.

До списку стандартного оснащення Equinox EV 1LT входять 19-дюймові алюмінієві диски, вбудована технологія Google для інформаційно-розважальної системи з 17,7-дюймовим сенсорним екраном, 11-дюймова цифрова панель приладів і ручне регулювання передніх сидінь. Тільки 3RS eAWD може бути оснащений зарядним модулем рівня 2 потужністю 19,2 кВт, тоді як для решти моделей достатньо 11,5 кВт. Конкурентами Equinox EV названі Volkswagen ID.4 та Hyundai Ioniq 5.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co