Гіперкар Koenigsegg Jesko отримає назву на честь бога Одіна

Стали відомі подробиці розвитку проєкту гіперкара Koenigsegg Jesko. Інженери шведської компанії вирішили створити унікальну лімітовану версію автівки, яка буде названа на честь скандинавського верховного бога Одіна.

Потужний гіперкар розробляється в рамках проєкту Hydra. Концепт авто було представлено раніше в соціальній мережі Facebook. Зазначається, що лімітована версія моделі буде відрізнятися від інших спорткарів стильним вуглепластиковим кузовом, покритим прозорим лаком, в якому будуть присутні золоті лусочки. Яскравим акцентом дизайну також стануть золоті елементи, що дозволяють зробити модель ще більш ефектною та наблизити її до “божественного” рівня скандинавської міфології.

Нагадаємо, що під капотом гіперкара Koenigsegg Jesko встановлений 5-літровий турбований мотор. Потужність агрегату становить 1280 кінських сил. Робить двигун у зв’язці з 8-діапазонною роботизованою коробкою передач під назвою LST.

Вже відомо, що всі гіперкари Koenigsegg Jesko проєкту Hydra матимуть оригінальний зовнішній вигляд, але на створенні лімітованої версії на честь Одіна виробники зробили особливий акцент. На жаль, вартість гіперкара поки не озвучується та невідомо чи буде він доступний в Україні.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело thesupercarblog.com