Гібридний трактор Steyr Konzept з дроном надихає на фермерство

Дебют трактора Steyr Konzept відбувся рік тому, але тільки недавно його помітила широка публіка та цьому дивовижному створінню була навіть видана престижна премія – 2020 Good Design Award.

Трактор Steyr Konzept пропонує нове слово в фермерстві, бо базується на інноваційній гібридній системі з 5 електричними двигунами, дизельним мотором та потужним генератором. Як зазначають розробники, кожен з типів живлення можна індивідуально налаштовувати під користувача.

Зазначаться, що чотири електромотори, які використовуються в Konzept, знаходяться в маточинах коліс й отримують енергію від встановленої в центрі акумуляторної батареї.

“Ця система призводить до високоефективного електричного безступеневого приводу з меншою кількістю рухомих частин. Механічна трансмісія і гідравлічні компоненти виключили для забезпечення оптимального потоку енергії зі зменшеними втратами потужності”, – кажуть інженери компанії Steyr.

Інноваційна система потужності змішаного типу також може відновлювати й накопичувати енергію при русі під ухил. При цьому трактор легко заряджається від стандартної розетки. Використання електромоторів в кожному окремому колесі означає, що трактор може передавати крутний момент саме туди, де це необхідно. Подобне рішення ідеально підходить для слизьких сільськогосподарських трас з ґрунтовим покриттям та трав’янистих полів. Компанія Steyr також представила концепт з чисто електричним режимом.

Треба відзначити, що концепція трактора Steyr Konzept не просто так названа лауреатом премії Good Design. Це відбулося завдяки творчому і практичному мисленню інженерів, які дуже постаралися та продумали усі деталі. Престижна нагорода відзначає інноваційність технології Konzept – його унікальна гібридна трансмісія дійсно дуже ефективна, та при цьому має компактні розміри.

Крім того, разом з трактором в одній системі робить дрон, який летить попереду транспортного засобу під час польових робіт та синхронізується з ним, відправляючи весь спектр даних у кабіну в онлайн режимі. Також в правому вікні трактора вбудований проєкційний дисплей для зручного моніторингу необхідної інформації.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com