Гібридні Skoda стали службовими автомобілями Великобританії

Британська поліція, швидка допомога, пожежники і рятувальні служби тепер можуть замовляти нові електрифіковані автомобілі Skoda Octavia vRS iV, Octavia iV і Superb iV, кожен з яких доступний в двох варіантах кузова.

Всі автомобілі отримали спеціальну атрибутику для служби екстреної допомоги, включаючи освітлення на 360 градусів і повну інтеграцію системи зв’язку в інформаційно-розважальну систему.

Octavia vRS iV позиціонується як автомобіль, «ідеальний для будь-якого поліцейського підрозділу швидкого реагування». Він оснащений 1,4-літровим бензиновим двигуном TSI і електродвигуном.

Плагін-гібридний силовий агрегат генерує сумарну потужність 245 к.с. і 400 Нм крутного моменту і розганяє модель від 0 до 100 км / год за 7,3 секунди і до максимальної швидкості 225 км / ч.

Літій-іонний акумулятор ємністю 13 кВт-год забезпечує запас ходу до 63 км. Стандартнішими оснащення включає, серед іншого, адаптивні повністю світлодіодні матричні фари, 19-дюймові легкосплавні диски, 10-дюймовий сенсорний дисплей і 10,25-дюймову цифрову приладову панель.

Octavia iV, розташована в лінійці Skoda прямо під моделлю vRS, увійде в парк аварійно-рятувальних служб. Плагін-гібридна силова установка складається з 1,4-літрового двигуна TSI, з’єднаного з електромотором, і батареї ємністю 13 кВт-год, загальною потужністю 204 к.с. і обертовим моментом 350 Нм. Електричний пробіг моделі становить 69 км.

Як повідомляє прес-служба Skoda, тим же силовим агрегатом, що і Octavia iV і Octavia vRS iV, укомплектований Superb iV, який завершує лінійку «Blue-Light» чеського бренду.

При цьому цей підключається гібрид налаштований на 218 к.с. і 400 Нм, і має запас повністю електричного ходу на 60 км.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!