General Motors запускає новий сервіс онлайн-продажу електромобілів

Компанія обіцяє істотно спростити онлайн-продажі електричних моделей.

Концерн General Motors з літа запускає новий сервіс по онлайн-продажу електромобілів Chevrolet Bolt і Bolt EUV, пише Automotive News. Його розробила компанія Tekion, очолювана колишнім директором з інформаційних технологій Tesla Джеєм Віджаяном.

Tekion була заснована в 2019 році, і GM з самого початку інвестувала в новий стартап. Іншими міноритарними інвесторами виступили Renault, Nissan, Mitsubishi та BMW, а також деякі автомобільні дилери.

Йдеться про систему, яка істотно спрощує покупку електромобіля онлайн. В GM пояснюють, що саме покупці електрокарів в минулому були незадоволені тим, що традиційний процес придбання машини займає надто багато часу. До того ж ще кілька років тому багато хто скаржився на те, що дилери просто бойкотують продажу Chevrolet Bolt, бо на бензинових машинах вони заробляють більше.

Цікаво, що у GM вже є власна система онлайн-продажів, проте з’ясувалося, що Tekion працює простіше і зручніше. Поки її пропонують тільки для електрокарів Chevrolet, але в майбутньому поширять на електричні автомобілі Cadillac і Hummer.

Саме компанія Tesla ввела моду на онлайн-продажі автомобілів. Ця система виявилася дуже популярною в дні коронавірусної пандемії, коли традиційні дилерські центри закрилися на карантин. Вважається, що саме така схема стала причиною зростання продажів Tesla на тлі загального падіння автомобільного ринку у 2020 році.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autonews.com

Коментарі
Завантаження...