General Motors розробляє третій електричний пікап – він вийде під маркою GMC

Перегони за першість на ринку електричних пікапів набирає нових обертів. Концерн General Motors (GM) заявив про розробку нової моделі, причому в багатьох аспектах автовиробник буде конкурувати сам із собою.

Стартап Rivian, що планував першим потрапити на ринок електропікапів зі своєю моделлю R1T в цьому році, відклав прем’єру до вересня. Наступна на черзі – розроблена GM модель GMC Hummer EV. Судячи з усього, вона і надійде в продаж першою. При цьому очікується, що модель буде істотно дорожчою від конкурента, особливо на початковому етапі. Додатково GM вже анонсувала Chevrolet Silverado, який, ймовірно, стане першим електричним пікапом General Motors, призначеним для масового ринку.

Тепер автовиробник оголосив про розробку ще однієї електричної моделі, вона, як і Hummer, вийде під брендом GMC.

За словами віце-президента GMC Дункана Елдреда (Duncan Aldred), бренд активно працює над другим електричним пікапом. Проте топ-менеджер відмовився повідомляти, чи отримає той, як очікувалося, назву Sierra, де він буде вироблятися, скільки буде коштувати і коли надійде в продаж. Єдині дані є про його габарити – за словами Елдреда, «це буде повнорозмірний пікап».

На цю мить у всьому світі анонсовано дуже небагато електричних пікапів, включаючи Tesla Cybertruck, Ford F-150 Lightning, також про підготовку виробництва оголосила компанія Ram. При цьому GM є єдиним виробником, що має відразу три електричні моделі в розробці.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...