Geely різко опустила цiну на бюджетний електромобіль Panda Mini EV і дарує довічну гарантію у Китаї (фото)

Китайський автовиробник Geely пропонує знижку в 1400 доларів на свій міський електромобіль Panda Mini EV. Окрім знижки, виробник пропонує безкоштовний зарядний пристрій вартістю 180 доларів, довічну гарантію на основні вузли приводу електромобіля для некомерційних власників та безвідсоткові кредити терміном на 1 рік.

Спершу автовиробник планував, що електрокар випускатиметься під брендом Geometry, але керівництво бренду змінило плани, і Panda Mini EV було включено до модельного ряду Geely. Продажі Panda Mini стартували в лютому 2023 року, він пропонується за ціною від 5 500 до 8 200 доларів.

З моменту виходу на ринок у лютому було продано понад 65 тисяч одиниць.

Базова версія має електродвигун потужністю 27 кінських сил з 85 Нм крутного моменту та акумуляторну батарею на 9,61 кВт•год. Максимальна швидкість становить 100 км/год, а запас ходу – 120 км за циклом CLTC. Топовий варіант оснащений електродвигуном потужністю 41 к.с. з 110 Нм крутного моменту та акумуляторною батареєю ємністю 17,03 кВт•год. Максимальна швидкість така сама, а запас ходу зріс до 200 кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!