Geely представила свій новий логотип

Китайський автовиробник Geely зважився на оновлення свого фірмового логотипа. Нова емблема присвячена 35-річчю бренду з КНР. Тепер на машинах цієї марки з’явиться злегка змінений малюнок з блакитним відтінком.

Дизайнери компанії відмовилися від кардинальних змін логотипу: були доопрацьовані контури емблеми, оновився шрифт, а також з’явився блакитний відтінок. Професійні експерти високо оцінили новий логотип, назвавши його кроком в майбутнє для автовиробника з КНР. Оновлений дизайн говорить про прагнення китайців сфокусуватися на екологічно чистому транспорті.

Аналітики відзначають, що вибір нового кольору був зроблений недарма. Даний відтінок поєднує в собі гармонійність, мінімалізм і ексклюзивність. Також цей колір розробники асоціюють з сучасними технологіями виробництва електрокарів.

Слід підкреслити, що про зміну емблеми в Geely не повідомили офіційно. Проте на запитання журналістів представники компанії відповіли охоче. Як підкреслюють в пресслужбі Geely, новий логотип був розроблений власними силами компанії.

Очікується, що змінений логотип буде розміщений вже на новому кросовері Geely KX11, продажі якого скоро стартують на внутрішньому ринку Китаю.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело global.geely