Geely інвестує шалені гроші в передові технології

Китайський автовиробник сконцентрувався на розробці безпілотних технологій та робить ставку на електромобілі. Geely об’єднується з технологічними лідерами у галузі, щоб поліпшити шанси в майбутньому на конкуренцію з провідними брендами.

На початку цього місяця концерн з Китаю об’єднав свої зусилля з пошуковим гігантом Baidu для створення електрокарів. Потім Geely створив спільне підприємство з Foxconn, що дозволить випускати автівки під іншими марками. Наступний крок компанії йде ще далі.

Повідомляється, що шведська Volvo, яка тепер частково належить китайцям, також буває володіти 9,7% акцій концерну Daimler. Крім того, вчора стало відомо про підписання угоди з ще одним технологічним гігантом Tencent. Як пише Reuters, компанії Geely та Tencent разом будуть розвивати інтелектуальні інтер’єри транспортних засобів та автономні технології водіння.

В рамках партнерства Geely планує спільно розробляти інтелектуальні автомобільні кабіни, що будуть підключені до мобільних сервісних додатків. Тим часом повідомляється, що Tencent також інвестує в самих перспективних виробників електрокарів – Tesla та Nio.

Як буде виглядати майбутня smart-кабіна Geely? Останній дебют серійного седана Preface розкриває переваги. Й хоча він має ДВЗ, модель обладнана ультрасучасною приладовою панеллю. Передові технології перекликаються з Audi передостанньої генерації. Модель поставляється з повністю цифровою панеллю приладів та окремо розташованих прямокутним інформаційно-розважальним дисплеєм. Ключем до дизайну “майбутнього” Geely бачить “розумний” фактор. Тому варто чекати кращого апаратного й більш зручного програмного забезпечення.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело cnbc.com