Geely готує до анонсу інтелектуальну вантажівку Energy

Вантажний суббренд Geely до кінця цього року має намір представити концептуальну гібридну вантажівку Energy, повідомляє cnevpost.com. При цьому, обіцяється деякий ухил в розкіш.

Далеко не всі знають, що в портфелі концерну Geely крім вельми відомих брендів є і темні конячки. Однією з таких можна назвати марку Farizon, яка відома в першу чергу тим, що зробила пікап на базі кросовера Geely Atlas. Проте, виробник займає дуже важливу для Geely Group нішу комерційних автомобілів.

Так чи інакше, але сучасні електромобільні тенденції тою чи іншою мірою зачіпають практично всі ніші сучасного транспорту. Що й казати, навіть будівельна техніка поступово переходить на «зелені» технології. Farizon намагається рухатися в авангарді змін, тому розробив інноваційний великовантажний автомобіль, який цілком може піти в серію.

Вище ми назвали цю модель гібридною. Так, дійсно гібридна установка передбачається для Energy, однак під цим терміном малася на увазі різноманітність силових агрегатів. Наприклад, крім дизель-електричного варіанту передбачається електричний, що працює на метанолі.

Цікава саме остання варіація. Вибір екзотичного палива аж ніяк не випадковий. Як запевняють розробники, воно трохи екологічніша від традиційного бензину і дизеля. Більш того, експлуатація вантажівок на метанолі дозволить економити від 18 до 22 відсотків в рік на паливі. Крім того, якщо такі комерційні автомобілі стануть популярні в Китаї, то імпорт сирої нафти може скоротитися з 73 до 50%.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com

Коментарі
Завантаження...