ГАЗ залишиться без агрегатів іноземного виробництва

Горьківський автозавод (ГАЗ) використовує чимало західних постачальників: так, на «ГАЗелях» і «Валдаях Next» застосовується дизельний двигун Cummins, на деяких автобусах — автоматичні коробки передач Allison та ZF, на дизельних двигунах — електроніка Bosch. Як стало відомо, компанію незабаром позбавлять доступу до агрегатів іноземного виробництва.

Мінфін США встановив граничний термін – 24 травня 2022 року – для згортання угод із «Групою ГАЗ». Відомство поширило дві генеральні ліцензії, якими визначається граничний термін. До цього терміну мають бути припинені будь-які фінансові угоди з «Групою ГАЗ» та його дочірніми підприємствами.

Мінфін США періодично видавав генеральні ліцензії на роботу з ГАЗом з початку 2018 року, коли російський автовиробник потрапив до списку компаній проти яких ввели адресні санкції. До січня 2022 року термін дозволів становив 1 рік, після січня його скоротили до 90 днів, а тепер і зовсім до 30 днів. Після 24 травня відомство не має наміру продовжувати генеральні ліцензії щодо «Групи ГАЗ» у зв’язку з війною росії проти України, що триває.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com