GAC випустить на ринок новий електричний седан

GAC Aion S Plus буде модернізованим варіантом попереднього седана, в якому крім зовнішності буде поліпшена і начинка.

За відомостями видання autohome.com, компанія GAC готує ринковий дебют нового електричного седана вже сьогодні.

GAC Aion S Plus є рестайлінговим варіантом попереднього седана. Екстер’єр натхненний дизайном концепту ENO 146, який був продемонстрований ще в 2019 році. Відразу в очі кидається цікава світлотехніка седана. Передні фари мають складну Т-подібну форму, монофонарі ж не дивлячись на вельми типову для КНР форму, все-таки мають щось унікальне. Річ у тому, що їх рівно розділяє горизонтальна хромована смуга, таким чином роблячи оптику двоповерховою.

Інтер’єр, попри досить простий дизайн, має цікаве двоколірне оформлення. Бежеві вставки вельми контрастно виглядають на тлі чорних елементів, візуально розділяючи передню панель на кілька частин. Що стосується функціональності, то можна помітити, що в машині фізичні кнопки присутні тільки на мультирулі, більшість інших функцій бере на себе великий сенсорний екран, працюючи як віртуальна панель.

Крім того, новинка буде оснащена панорамним дахом нового покоління, який використовує електрохромну технологію, здатну ізолювати 99.9% ультрафіолетових променів.

Під капотом розміститься один синхронний електродвигун, здатний розвивати 204 кінських сили. Крутний момент становить 350 Нм. Ємність літій-іонної батареї виробництва CATL не розкривається. На минулому Aion S вона становила 58 кВт*год. Відомо тільки те, що Aion S Plus буде доступний в трьох варіантах дальності ходу – 410, 510 і 602 кілометри.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autohome.com.cn

Коментарі
Завантаження...