Ford затримає постачання Mustang Mach-E на шість тижнів

Причина перенесення термінів досить банальна – нестача чипів відбилася на виробництві нового електричного кросовера.

Покупцям Ford Mustang Mach-E доведеться почекати ще додаткові шість тижнів для того, щоб отримати свій кросовер. Автомобіль затримається через тотальну нестачу чипів, що і вплинуло на виробництво.

Нову інформацію про перенесення поставок машин майбутні власники отримали через електронну пошту. Ford відзначає, що це стосується тих, хто повинен був отримати електромобілі в період з 5 липня по 1 жовтня цього року.

Цікаво, що в липні темпи виробництва Mustang Mach-E помітно знизилися якраз завдяки дефіциту. Але головне, що електрокросовер не єдина модель бренду чиє виробництво постраждало. Ford відзначає значне зниження продажів і випуску практично всіх машин, і це незважаючи на високий попит.

Однак, для того, щоб заспокоїти обурених користувачів, марка пішла на деякі хитрощі, надавши додаткові 250 кВт безкоштовної зарядки в зарядній мережі виробника. Нагадаємо, що для всіх клієнтів бренду існує місячний ліміт на безкоштовну зарядку в ті ж 250 кВт. Таким чином, тепер водії можуть зробити вдвічі більше сеансів зарядки.

Раніше представництво Ford відзначало, що компанія збирається витрачати переважну більшість коштів на електромобільний транспорт. Однак подібна політика по відношенню до електромобілів почне функціонувати тільки з 2023 року, тобто в ювілей 120-річчя компанії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...