Ford випустить компактний і недорогий електричний пікап

Генеральний директор компанії Ford Джим Фарлі натякнув на появу нового електричного пікапа. Новинка має отримати невисокий цінник і доповнити сімейство моделі Ford Maverick.

У бесіді з виданням The New York Times Джим Фарлі заявив, що може представити ціле сімейство пікапів Maverick, включаючи повністю електричну модифікацію. Про те, якими саме будуть «молодші» моделі говорити поки рано, адже продажу Maverick ще не стартували.

Цікаво, що Фарлі не дарма згадав саме електричну версію Maverick: справа в тому, що дана ніша «бюджетних» пікапів на електротязі поки що ніким не зайнята. Великий електричний пікап F-150 Lightning за 40 тисяч «зелених» у Ford вже є, і якщо в лінійці Ford з’явиться модель за 25-30 тисяч, то у неї є величезний потенціал стати бестселером. Основою для нового недорогого пікапа може послужити і шасі MEB Volkswagen, і власна платформа, відома за Mustang Mach-E.

Як би там не було, раніше 2023 року новинку не слід очікувати.

Раніше в Ford повідомили про те, що дилери прийняли понад 100 тисяч заявок на покупку електричного пікапа F-150 Lighting.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!