Ford випустить компактну версію кросовера Mustang Mach-E

Минулого тижня американський автовиробник Ford заявив, що до 2026 року всі автомобілі бренду в Європі будуть тільки електромобілями або гібридами, що підключаються, а до 2030 року — тільки електромобілями. Однак поки в модельному ряду компанії всього один повноцінний електромобіль — кросовер Ford Mustang Mach-E, а цього явно мало для таких масштабних планів.

На думку автоекспертів видання AutoExpress американці скористаються допомогою німецького автовиробника Volkswagen, який неодноразово пропонував конкурентам поділитися власною модульною електромобільною платформою VW MEB. Партнери вже оголошували, що Ford купить у VAG близько 600 тис. примірників платформи VW MEB в період з 2023 по 2029 рік. За версією AutoExpress, платформи будуть постачатися прямо на завод Ford у в Кельні (Німеччина), на модернізацію якого витратять близько $ 1 млрд.

Саме там на основі платформи побудують модель, яку найпростіше описати як мініверсія електрокросовера Ford Mustang Mach-E з габаритами Ford Focus. З точки зору технічних характеристик це буде рідний брат VW ID.3/VW ID.4, проте зовнішність новинки наблизять до рішень рідного бренду Ford. З урахуванням вищесказаного вже зараз можна припустити, що новинка отримає батареї об’ємом 58 кВтг і 77 кВтг і потужність 143 к.с. або 201 к.с., як і моделі VW ID.

З урахуванням кількості «візків» VW MEB, що постачаються, мініверсія Mustang Mach-E напевно стане не єдиним рішенням на німецькій основі. Логічно припустити, що за кросовером піде хетчбек або сіткар, доречні на тісних вулицях європейських міст.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело insideevs.com itc.ua