Ford воскресить кілька майже забутих моделей у вигляді електрокарів

Попри нещодавні зміни в лінійці хетчбеків, а точніше припинення випуску Fiesta та можливе припинення виробництва Focus, Ford не планує обмежуватись виключно продажем позашляховиків. Автовиробник активно розглядає додавання компактних електромобілів, які не є SUV, у свою європейську лінійку, хоча остаточних рішень щодо майбутніх моделей поки що не прийнято.

З майбутнім припиненням випуску Focus у 2025 році, у лінійці Ford у Європі залишиться тільки Mustang як модель, що не належить до класу SUV. Однак Мартін Сандер, генеральний директор європейського підрозділу Ford Model e, наголосив, що у майбутній лінійці електромобілів Ford безперечно знайдеться місце для компактних моделей.

У розмові з Autocar Сандер згадав, що після запуску двох моделей на базі VW, Ford Explorer і майбутнього Ford Capri, Ford ще не ухвалив рішення щодо своєї майбутньої лінійки продуктів. Ці моделі використовуватимуть модульну електричну платформу (MEB) разом з VW ID.4 та ID.5. Ця співпраця може поширитися на сегмент малих електричних хетчбеків, що натякає на наступника Fiesta.

Крім того, існує інформація про те, що невелика команда в Ford таємно працює над електромобілем початкового рівня з орієнтовною стартовою ціною $25 000 і запланованою датою запуску в 2026 році. Коли Сандеру поставили питання про доступність цієї моделі на європейському ринку, він не підтвердив це безпосередньо, але підкреслив намір Ford привозити до Європи майбутні глобальні продукти, які будуть іконічними та викликають емоції.

Окрім згаданих кросоверів на базі VW, європейська лінійка Ford незабаром поповниться повністю електричним Puma Gen-E і нещодавно оновленим Mustang Mach-E.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co