Ford тестує величезний позашляховик Maverick Timberline

Американський концерн Ford готується до виходу нового позашляховика Maverick Timberline. Перші прототипи моделі вже вийшли на тестування. Презентація Ford Maverick повинна статися найближчим часом, це також підтверджують заявки на реєстрацію товарних знаків, які з’явилися ще два роки тому. Зазначається, що новинка отримає більш міцну й легку версію для бездоріжжя, яка буде мати обробку Timberline.

Однак це не перший раз, коли ми чуємо про спробу Ford воскресити легендарну модель. Понад два роки тому з’явилися заявки на реєстрацію товарних знаків як Maverick, так і Timberline. Обидва позашляховики напередодні помітили на тестуваннях. Якщо чутки про наближення Maverick Timberline вірні, то клієнти можуть очікувати інакше налаштовану підвіску та безліч зовнішніх оновлень, які покликані доповнити активний спосіб життя.

Швидше за все, Maverick розроблено на платформі Ford C2, яку він поділяє з позашляховиками Bronco Sport та Escape. Ходять чутки, що новинка буде збиратися в Мексиці, щоб концерн зміг уникнути страшного податку для легких вантажівок. Точний завод ще не підтверджений, хоча є інформація, що й він буде побудований разом з Bronco Sport в місті Ермосільо.

Хоча це ще не підтверджено офіціально автовиробником, очікується, що позашляховик надійде в продаж до весни 2022 року. Швидше за все, постачання клієнтам почнеться ближче до кінця року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com