Ford та Google підписали угоду про стратегічне партнерство

Американські компанії Ford та Google днями оголосили про стратегічне партнерство на 6 років. В рамках цього узгодження IT-гігант допоможе автовиробнику пришвидшити реалізацію плану трансформації та “заново винайти досвід підключення до мережі”.

Компанія Ford вибрала сама технологію Google Cloud як постачальника хмарних послуг за замовчуванням, використовуючи досвід Alphabet в галузі даних, штучного інтелекту та комп’ютерного навчання. Результатом цього співробітництва стане те, що з 2023 року всі майбутні моделі Ford та Lincoln будуть функціонувати на операційній системі Android.

Зазначається, що вже через два роки власники будь-яких нових моделей Ford та Lincoln почнуть користуватися такими функціями, як Google Assistant й Google Maps, а також повним доступом до магазину Google Play для завантаження своїх улюблених додатків. Нова операційні система Android для авто також збирається запропонувати нові функції для мінімізування відволікання водія та запропонує більш ефективний зв’язок з транспортним засобом.

Обидві компанії підписали угоду о створенні нової спільної групи під назвою Team Upshift, яка буде використовувати таланти й активи як Google, так й автовиробника Ford. Вони будуть разом розробляти наступні технології: нові способи покупки автомобіля, нові пропозиції на основі data science та багато чого іншого. Партнерство між компаніями дозволить впроваджувати інновації для клієнтів Ford та Lincoln, забезпечуючи безперешкодний доступ до найновітніших додатків й сервісів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело theverge.com