Ford створить відділ по обслуговуванню зарядних станцій для електромобілів

Компанія Ford запропонувала просту ідею для підвищення надійності зарядних пристроїв для своїх електромобілів в США. Генеральний менеджер компанії у напрямку електромобілів Даррен Палмер (Darren Palmer) заявив, що в Ford з’являться фахівці, які будуть займатися перевіркою і обслуговуванням зарядних станцій у міру надходження сигналів від електромобілів або з повідомлень користувачів в соціальних мережах.

Подробиці даного проєкту поки відсутні, однак пан Палмер впевнений, що він буде запущений до виходу електромобіля Ford F-150 Lightning, який намічений на 2022 рік. Фахівці з обслуговування зарядних станцій, відповідно до задуму, будуть протягом робочого дня переміщатися від одного об’єкта до іншого і визначати причини можливих несправностей. На поточний момент, уточнив Палмер, по країні вже розгорнуто безліч станцій, проте деякі з них вже застаріли та не можуть забезпечувати той рівень якості і надійності, які необхідні Ford.

Автовиробник, як і інші великі бренди, серйозно націлився перейти на електромобілі, і він розуміє, що для їх комфортної експлуатації необхідна зарядна інфраструктура. Замість того, щоб розгорнути її самостійно, як це зробила Tesla, компанія запустила «FordPass Charging Network» з 13500 станцій по всій країні в партнерстві з профільними компаніями Electrify America і ChargePoint. Однак вже зараз стає очевидно, що якість обслуговування у різних постачальників послуг може сильно відрізнятися, і власник електромобіля може не знайти відповідний зарядний пристрій з першого разу.

Тому автовиробник через брак власної мережі станцій вирішив залучити додатковий штат співробітників для додаткової настройки обладнання в рамках партнерських проєктів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело theverge.com

Коментарі
Завантаження...