Ford Ranger Raptor зробили найпотужнішим середньорозмірним пікапом

Ательє Hennessey підвищило віддачу моделі до 500 кінських сил

Компанія Hennessey перетворила Ford Ranger Raptor на 500-сильний суперпікап. Американське тюнінг-ательє зі штату Техас славиться своїми проектами та створенням надпотужних автомобілів, когорту яких поповнив новий Ford Ranger Raptor. Щоправда, надпотужним він може бути лише за мірками свого сегменту, оскільки на тлі інших моделей від компанії Джона Хеннессі параметри нового пікапа Hennessey VelociRaptor Ranger 500 можуть бути не вражаючими. Інших доробок з технічної частини ательє не пропонує.

Базовою моделлю для тюнінгу був обраний американський варіант Ranger Raptor, оснащений бензиновим бітурбомотором V6 3.0 EcoBoost потужністю 411 кінських сил і 583 Нм крутного моменту.

За рахунок нової впускної системи, оновленого інтеркулера та нового блоку керування двигуном віддача зросла до 500 сил та 745 Нм. Ці параметри, як заявляють в ательє, роблять їх Hennessey VelociRaptor Ranger 500 найпотужнішим середньорозмірним пікапам.

Доступні фірмові бампери VelociRaptor, додаткові світлодіодні модулі, нові 18-дюймові десятиспицеві диски Hennessey з 35-дюймовими позашляховими шинами. Запропоновані також шильдики VelociRaptor 500, нові килимки в салон, вишиті логотипи тюнера на підголівниках сидінь та табличка з позначенням моделі в салоні.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!