Ford перетворить Mondeo на електрокросовер

Американський автовиробник Ford вирішив кардинально змінити імідж популярного седана Mondeo ще кілька років тому, тому що модель поступово почала втрачати колишніх фанатів у порівнянні з роками свого раннього розквіту. Зазначається, що така ситуація спостерігалася на більшості регіональних ринків, де седан Mondeo був представлений.

Концерн Ford, користуючись більшістю аналітичних інструментів швидко зрозумів слабкість й просідання, підготувавши гідну альтернативу. Вже у 2022 році буде представлено Mondeo в форматі повністю електричного кросовера. Нещодавно на території США помітили тестові прототипи, що проходять випробування на дорогах загального користування.

Швидше за все, прем’єра електрокроса Mondeo з’явиться не раніше 2022 року. На старті продажів Ford може запропонувати проєкт з гібридною силовою установкою та навіть традиційним ДВЗ, але остаточна мета – повноцінний електрокар.

Привід на двох осях дозволить отримати непогану прохідність. Плюсом також стане високий кліренс. Ходову частину забезпечать можливістю зміни кліренсу залежно від дорожніх умов. Новинка зможе без зусиль подолати бездоріжжя та навіть засніжену дорогу.

Цікаво, що дизайн нового Mondeo нагадує концептуальний проєкт Evos. Вперше Ford представив цей прототип близько 10 років тому. В рамках прем’єри був показаний шоу-кар в кузові кросового купе. Для того часу проєкт виявився дуже оригінальним рішенням та випередив свій час.

Представлена концептуальна модель чимось нагадувала першу серію прототипів майбутнього Ford Mondeo. Кардинальна зміна класу з боку Ford Mondeo – незвичайне рішення, але цілком очікуване на тлі втрати популярності й все більшого поширення електричних SUV-моделей.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autoexpress.co.uk