Електрокросовер Ford Mustang Mach-E отримав яскраву спортивну версію для бездоріжжя Rally

Компанія Ford представила нову модифікацію електричного кросовера Mustang Mach-E – виконання Rally, присвячене ралі та ралі-кросу.

Кросовер отримав збільшений на 20 мм дорожній просвіт, перекалібровані пружини та амортизатори MagneRide, посилені гальма Brembo, додатковий захист днища та акумуляторів, а також провушину буксирування спереду.

Візуально версія Rally відрізняється вбудованими у фальшрадіаторну решітку протитуманними фарами, чорним дахом, гоночними смугами на капоті, а також спойлером у стилі Ford Focus RS та білими 19-дюймовими колесами у стилі ралійних автомобілів. У салоні зміни звелися до встановлення спортивних сидінь та білих акцентів в обробці.

Технічно новинка практично не змінилася. В основу модифікації Rally лягла версія із двомоторною 490-сильною силовою установкою, батареєю на 91 кВт•год та повним приводом. Доданий режим роботи RallySport, що дозволяє глибокі ковзання, та покришки Michelin CrossClimate2.

Новий Ford Mustang Mach-E Rally з’явиться у продажу в Європі та США на початку 2024 року. Нагадаємо, прем’єра стандартного кросовера Ford Mustang Mach-E відбулася восени 2019 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!