Ford готує новий Bronco для Європи — з великим сюрпризом

Ford готує для Європи новий компактний Bronco, який збереже впізнаваний брутальний стиль, але отримає електрифіковані силові установки. За даними carscoops.com, виробництво моделі стартує у 2027 році на заводі у Валенсії — поруч із технічно спорідненим кросовером Kuga.

Новий Bronco не замінить Kuga та не стане європейською версією американського Bronco Sport. Він займе проміжну позицію між Kuga та Puma, водночас успадкувавши квадратний профіль і фірмовий «позашляховий» характер усієї лінійки Bronco. Раніше повідомлялося, що ця модель може стати непрямим наступником для Focus, виробництво якого завершили у 2023 році після 27 років на конвеєрі.

SUV побудують на платформі C2, яку Ford використовує для Focus, Mondeo, Bronco Sport, Escape/Kuga, Maverick і моделей Lincoln. Під капотом очікується плагін-гібрид, також розглядається класичний гібрид. А ось повністю електричної версії, за даними джерел, не буде — після не надто успішних продажів електромобілів Capri та Explorer EV.

На європейському ринку новий Bronco конкуруватиме з «міцними» компактними SUV, зокрема Jeep Compass нового покоління та Dacia Bigster. Ford поки не коментує деталі, але раніше підтвердив, що у 2027 році на заводі у Валенсії запустять модель із «багатопаливною» силовою системою.

Не пропусти

ADS

Актуально

Свіжі новини