Ford анонсував появу оновленого Bronco

Виробник Ford вже розпочав роботу над оновленням позашляховиком Bronco.

Американська марка Ford прискорила графік планових оновлень і вже приступила до розробки рестайлінгової версії відродженого позашляховика Bronco. Оновлена ​​модель буде представлена ​​в 2024 році, але що саме буде модернізовано, поки не відомо.

Очікується, що зовнішність оновленого Ford Bronco радикально не зміниться: слід швидше очікувати еволюційного розвитку стилістики, а також модернізації силового агрегату. Головним завданням компанії Ford в даний час є запуск в серію екстремального варіанта Bronco Raptor, який з’явиться на ринку в першій половині 2022 року.

Відомо, що Bronco Raptor буде відрізнятися від стандартної версії позашляховика дизайном, переналаштованою підвіскою, збільшеним кліренсом і «позашляховими» шинами. Новинка, зокрема, отримає габаритні ґрати радіатора з великим написом Ford, тоді як у стандартного авто на цьому місці красується назва моделі, а також масивні розширювачі колісних арок.

Рушійною силою Raptor стане 3,0-літровий двигун V6 з бітурбонаддуванням від Explorer ST потужністю 400 «коней» або 3,5-літровий двигун V6 з бітурбонаддуванням від F-150 Raptor, який видає 450 кінських сил.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!