Флагман CUPRA Formentor оснастять 5-циліндровим двигуном

Переосмислення сегментів та пошук нестандартних рішень привели бренд CUPRA до створення нового флагманського кросовера Formentor зі спортивною сутністю в кузові купе.

Зовнішній вигляд новинки виходить за рамки звичного та відповідає потребам сучасних клієнтів, але при цьому має потужний арсенал доповнень, які виділяють його на дорозі. Під капотом CUPRA Formentor битиметься п’ятициліндрове “серце”.

5-циліндровий двигун CUPRA Formentor VZ5 – це ще більша продуктивність, яка поліпшена та без того зворушлива динаміка руху з максимальною ефективністю ДВС для автолюбителів. Оптимальне поєднання технологій зі світу перегонів у вимірі дорожніх автомобілів.

“CUPRA Formentor є втіленням суті бренду, але додавання в лінійку ще більш потужного п’ятициліндрового двигуна позначить модель як автомобіль для справжніх фанатів швидкості та дозволить нам охопити нові групи потенційних клієнтів”, – заявив президент CUPRA й SEAT Уейн Гріффітс.

Найближчим часом відбудеться офіційна прем’єра нового CUPRA Formentor VZ5, під капотом якого буде битися “серце” з п’ятьма циліндрами. Дебют заплановано на 22 лютого – в день третьої річниці бренду CUPRA.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело eveningexpress.co.uk