Fisker знижує ціни на свої електромобілі, намагаючись вижити на ринку

Компанія Fisker продовжує виборювати своє місце на ринку електромобілів, попри серйозні фінансові труднощі. Назва першого електромобіля компанії, Ocean, виявилася символічною, оскільки автовиробник виявився «на плаву» і в небезпеці потонути. Однак компанія не здається і знову знижує ціни на свої моделі.

Хороша новина полягає в тому, що модель Fisker Ocean Sport 2023 повністю розпродана в континентальній частині США. Це базова модель бренду і її ціна в березні була знижена з $38 999 до $24 999.

Хоча моделі Sport більше немає, Fisker все ще залишаються версії Extreme і Ultra. Тепер компанія намагається продати їх, скасувавши плату за доставку та обробку у розмірі $2 438.

Це чергове зниження цін, оскільки менш як два місяці тому вартість обох моделей вже була скорочена. Прайс-лист Ocean Extreme 2023 знизився з $61 499 до $37 499, а Ocean Ultra – з $52 999 до $34 999. Це означає, що за кілька місяців ціна на Ocean Extreme впала на $26 438.

Окрім подальших знижок, Fisker оголосила про відкриття трьох нових дилерських центрів. Таким чином, у компанії скоро буде 15 представництв у США, включаючи Fisker of San Jose, Newport Fisker у Каліфорнії та Belford Fisker у Нью-Джерсі.

Попри привабливі знижки, майбутнє Fisker залишається під сумнівом. Австрійський підрозділ компанії Fisker GmbH оголосив про банкрутство на початку цього місяця. Крім того, Magna припинила виробництво моделі Ocean у березні і не чекає на його відновлення.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co