Fisker стане екологічно нейтральним виробником до 2027 року

Перші моделі бренду, за словами Генріха Фіскера, поки такими не будуть

Fisker ставить перед собою амбітне завдання – до 2027 року позбутися всіх можливих шкідливих викидів, – повідомляє видання techcrunch.com.

Перший серійний автомобіль бренду – електричний кросовер Fisker Ocean. Попри всі можливі заходи, він поки що не може бути екологічно нейтральним. Модель готується до запуску у виробництво в листопаді 2022 року.

Генеральний директор компанії, підприємець Генріх Фіскер, на засіданні акціонерів, що проходило 8 червня, зазначив – кількість попередніх замовлень на Ocean досягло позначки в 14 тисяч. Більш того, він розкрив і запас ходу серійної моделі, який досягне 350 миль на одній зарядці, замість передбачуваних раніше 300 миль.

Нагадаємо, що згідно з планами марки, до 2025 року передбачається випуск 4 автомобілів. Один з них, судячи з усього, буде позиціюватися як преміальний і базуватиметься на платформі FM29.

Фіскер також звернув увагу інвесторів на той факт, що його фірма не збирається закуповувати квоти у інших виробників, щоб досягти екологічної нейтральності. Замість цього планується тісна і плідна робота з постачальниками для проєктування і запуску у виробництво кліматично нейтральних матеріалів.

На цей час у Fisker є зразкове розуміння того, як в теорії можна буде утилізувати або повторно використовувати деякі компоненти своїх батарей.

Всі ці амбітні цілі безумовно допоможуть просунути технологічний прогрес. Плюс до всього, ймовірно, що подібні заходи від Fisker змусять швидше працювати й інші бренди. Наприклад, Polestar і Porsche припускають стати екологічно чистими до 2030-го, а Mercedes до 2039 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело techcrunch.com