Fiat “засвітив” новий фургон Fiorino 2022 модельного року

Однією з ланок нового величезного альянсу Stellantis є італійський бренд Fiat, продукція якого представлена ​​на багатьох ринках. Найбільший попит мають різні фургони й мінівени цієї марки. До їх числа входить й модель Fiorino, яка випускається з 1977 року. За цей час автівка змінила три покоління, останнє вийшло у 2008 році.

За цей час модель Fiorino трохи застаріла, що позначилося на обсягах продажів. Та ось зовсім недавно стало відомо, що виробник готує оновлений фургон. Причому етап розробки вже завершено та перші прототипи виїхали на тести, де і були сфотографовані. Судячи з опублікованих знімків, новий Fiat Fiorino отримав модернізований кузов, який замаскували лише спереду та бічні частини.

Попри камуфляж маскувальної плівки, можна побачити, що зовнішність автомобіля стала сучаснішою та в ній чітко проглядаються поточні тенденції дизайну італійського бренду. Лінії кузова стали м’якшими, без зайвих кутів та вигинів. Модель трохи схожа на специфікацію, яка була випущена у 2013 році для ринку Латинської Америки. Такий само стиль виробник вирішив примітити для глобальної версії. У салоні новий Fiat Fiorino також зміниться кардинальним чином. В оснащення увійде нова мультимедійна система та ряд електронних асистентів.

Моторна гамма новинки поки ще не підтверджена офіційно. Згідно з інсайдерською інформацією, модернізований Fiat Fiorino буде поставлятися з 1,4-літровим двигуном з чотирма циліндрами або 1,3-літровим мотором. Очікується, що прем’єра моделі відбудеться вже цього року, на ринок новинка вийде на початку 2022 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com