Fiat E-Ducato оснастять трансмісією SolarEdge

Компанія SolarEdge Technologies оголосила, що вона обрана єдиним постачальником повністю електричних силових агрегатів й акумуляторів для майбутнього Fiat E-Ducato. Зазначається, що це перший подібний контракт для SolarEdge, виробнича лінійка якої помітно розширилася за останні кілька років.

Нагадаємо, що у 2018 році компанія придбала південнокорейського виробника акумуляторів Kokam, а незабаром після цього й S.M.R.E. – постачальника інтегрованих технологій трансмісії й електроніки для електромобілів (січень 2019 року).

Підрозділ SolarEdge e-Mobility засновано у січні 2019 року. Він розробляє комплексні рішення для електричних й гібридних транспортних засобів, включаючи інноваційні високопродуктивні силові агрегати та програмне забезпечення для електромобілів. Портфель підрозділу SolarEdge e-Mobility тепер включає електродвигуни, трансмісії, акумуляторні системи, бортові зарядні пристрої, блоки керування транспортними засобами та програмне забезпечення.

“Ми раді бути частиною цього знаменного моменту для автоконцерну Stellantis, оскільки вони представляють на європейському ринку електричну версію дуже популярного легкого комерційного автомобіля Fiat E-Ducato. Об’єднавши наші повні електричні силові агрегати з досвідом Stellantis, ми можемо запропонувати ринку найкраще у своєму класі рішення для електромобільності легких комерційних автомобілів”, – зазначив головний виконавчий директор SolarEdge Зіві Ландо.

Fiat Ducato був вперше представлений в 1981 році. Цього року моделі виповнюється 40 років. Це один з найбільш продаваних комерційних автомобілів в Європі, який розійшовся тиражем понад 3 мільйонів одиниць. У 2020 році він був абсолютним № 1 – продано близько 150 000 авто у Європі (зростання на 7,6% в порівнянні з минулим роком) та ринковою часткою у 20,5% (на 3% більше, ніж рік тому).

Новий повністю електричний Fiat E-Ducato буде доступний у всіх варіантах кузова з таким же вантажним об’ємом, що і звичайний Ducato, від 10 м3 до 17 м3 та вагою до 1950 кг. Згідно з останнім пресрелізом, дальність ходу варіюється від 230 до 360 кілометрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com