Fiat анонсував випуск п’яти нових електромобілів

Влітку поточного року Fiat представить свій новий автомобіль, і до 2027 року бренд випускатиме по одній новинці на рік. Поки що Fiat поділився інформацією про майбутні електрички.

Серед концептів опинилися сітікар, кросовер, фастбек, пікап та кемпер. Вони збудовані на єдиній глобальній платформі і були натхненні Fiat Panda – однією з ключових моделей в історії італійського виробника.

Універсальна платформа дозволить встановлювати нові машини, як класичні двигуни внутрішнього згоряння, так і гібридні та навіть повністю електричні силові установки.

За розмірами концептуальний сітікар виявився трохи більшим, ніж Fiat Panda, і отримав місткий салон. Компактний пікап об’єднає комфорт позашляховика і функціональність комерційного автомобіля. Фастбек, орієнтований на молодіжну аудиторію, відзначиться спортивним силуетом, що «змахує» на крос-купе. Четвертий концепт-кар – це сімейний кросовер, який виробник позиціонує як безпечний, універсальний, місткий та надійний автомобіль. П’ятим стане кемпером, який буде ідеальним як для використання як у місті, так і для поїздок на природу.

Раніше повідомлялось, що в 2024 році Fiat представить електромобіль дешевше 25 тисяч євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!