Ferrari F355 Spider легендарного баскетболіста Шакіла О’Ніла виставили на аукціон

Щоб в машині вмістився величезний центровий Шакіл О’Ніл, сидіння замінили і змістили, а даху просто позбулися. На одометрі автомобіля – 12 тисяч км.

На аукціоні Bring a Trailer з’явився нестандартний екземпляр Ferrari F355 Spider. Продавець вказав в описі лота, що машина раніше належала чотириразовому чемпіону Національної баскетбольної асоціації Шакілу О’Нілу.

Щоб 216-сантиметровий центровий міг вміститися в салоні, крісла пересунули ближче до багажника, перенесли вперед паливний бак і прибрали дах, щоб О’Ніл не впирався в нього головою. Про цю машину легендарний баскетболіст розповідав в передачі MTV Cribs.

Серед інших змін — самі крісла, які О’Ніл прикрасив знаком Супермена. Цікаво, що в НБА є інший відомий центровий, якого називають Суперменом (Двайт Ховард), а у самого О’Ніла такого прізвиська ніколи не було.

У машину 1998 року встановлено рідний 3,5-літровий двигун потужністю 375 к.с., це шестиступеневий автомат. На одометрі всього 12 тисяч кілометрів.

Зараз ціна за машину встановлена на позначці в 46 тисяч доларів — стільки запропонував потенційний покупець з Нью-Йорка. Однак до кінця аукціону ще п’ять днів, тому все може змінитися.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело bringatrailer.com