Фахівці назвали 7 ознак, за якими від автомобіля краще швидше позбутися

Іноді водії так сильно прив’язуються до свого автомобіля, що готові терпіти всі його поломки, незважаючи на чіткі ознаки системних проблем з машиною. Портал mmr.net.ua перерахував головні ознаки того, що авто краще позбутися, ніж продовжувати вкладати в нього гроші.

Йдеться про проблеми у технічному стані машини, які обіцяють у найближчому майбутньому суттєво вдарити по фінансах. Однією з найвитратніших робіт з відновлення автомобіля є капітальний ремонт двигуна, який для деяких моделей може обійтися половину вартості транспортного засобу.

Перший сигнал – збільшення споживання оливи в ДВЗ. Ознаками для занепокоєння також можуть бути дим із вихлопної труби, відкладення на свічках, нестабільні оберти холостого ходу, збільшена витрата палива та зменшення потужності двигуна.

Наступним “сюрпризом” може бути вихід з ладу трансмісії, ремонт якої може коштувати дуже дорого. Автоматична коробка передач попередить про можливу проблему ривками при перемиканні, які з часом стають помітнішими.

Однією з найважливіших частин автомобіля є його кузов, тому появу корозії у будь-якій його області можна розглядати як початок проблем. Іржа в зонах з обмеженою вентиляцією становить особливу загрозу, оскільки вона активно розвивається через накопичення вологи.

Останнім, але, можливо, найважливішим фактором для розставання з автомобілем може стати суто суб’єктивне ставлення до авто – антипатія.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!