Естонська компанія Nobe привезе свої електромобілі в США

Компанія Nobe має намір представити свою специфічну продукцію на західних ринках, в першу чергу в Сполучених Штатах Америки.

Маленький естонський виробник електромобілів планує привезти свої моделі в США, повідомляє jalopnik.com.

На цей час молодий стартап не має належної популярності, попри досить унікальну продукцію, яка дійсно привертає увагу. Поки що на офіційному сайті виробника можна забронювати триколісний Nobe 100GT, виконаний в стилістиці старих Alfa Romeo.

Ціна за найдешевший варіант складає всього 2500 доларів. За ці гроші ви отримаєте двомісну машинку з повним приводом на всі три колеса. Потужність силової установки становить 98 кінських сил, максимальна швидкість – 129 кілометрів на годину. Невелика батарея на 25 кВт*год здатна забезпечити дальність ходу до 258 км. Цікаво, що над розробкою шасі з вуглецевого волокна Nobe допомагала британська компанія Far.

Трохи раніше глава стартапу обіцяв привезти цю модель в США, однак зараз цілі дещо змінилися, бо в Штатах Nobe 100GT не буде класифікуватися як автомобіль. Тепер акцент змістився на користь нового проєкту чотириколісного пікапа Nobe 500, який своїм зовнішнім виглядом нагадує улюблений американцями Ford F-100 50-х років. При цьому, як запевняють в компанії, це буде повноцінний вантажний автомобіль, без різного роду обмежень на експлуатацію.

На превеликий жаль, ні технічних характеристик, ні дати дебюту пікапа не названо. Поки що Nobe готує перші прототипи триколісних моделей 100GT для дорожніх тестів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело jalopnik.com

Коментарі
Завантаження...