“Епік фейл”: британці витратили $1,4 млрд на застарілу платформу

Британський автовиробник Jaguar Land Rover згортає розробку машин на своїй платформі MLA та вже готовий піти на списання витрачених коштів. Як інформує портал Automotive News, цю платформу визнали застарілої ще до завершення проєкту.

За словами фінансового директора Jaguar Land Rover Едріана Марделл, на розробку платформи MLA було витрачено близько 1,4 мільярда доларів США. На черговій зустрічі з інвесторами було оголошено, що цей проєкт згортається, бо в нього нема перспектив.

Головною причиною відмови від платформи є її технічна недосконалість та неможливість побудувати на її базі автомобілі, які укладалися б в майбутні екологічні стандарти по видатках палива та обсяги викидів шкідливих викидів.

Таким чином, компанія Jaguar Land Rover припиняє й створення раніше анонсованих серійних електрокарів. Нагадаємо, що це не тільки флагманський Jaguar XJ та великий кросовер Jaguar J-Pace, але і перший електричний позашляховик, що був раніше відомий під назвою Road Rover.

Подальші плани Jaguar Land Rover по розробці електромобільного транспорту поки не озвучені. Передбачається, що компанія буде шукати технічного партнера для створення нової платформи та може знайде застосування деяким технологічним нюансам зі старої платформи MLA.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autotimesnews.com

Коментарі
Завантаження...